Заходи до Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років

Дата: 08.05.2024 11:59

Цього року Україна вперше відзначає 8 травня як День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років.

Україна втретє зустріла його в умовах повномасштабної збройної агресії росії, яка супроводжується жахливими воєнними злочинами з боку російської армії та політично-військового керівництва рф.

Сьогодні в населених пунктах громади пройшли заходи з вшановання подвигу всіх тих, хто боровся з нацизмом, тих, чиї життя забрала Друга світова війна.

Зокрема відбулися мітинги біля меморіалу у с. Киїнка та покладання квітів до обелісків у с. Шестовиця та с. Павлівка.

Пам’ятаємо й цінуємо подвиг героїв минулого та дякуємо воїнам, які зараз відвойовують незалежність та волю України, свободу кожного з нас.

Вічна пам'ять всім загиблим. Слава тим героям й героїням, хто захищав цей світ і переміг.

За інформацією, відділу освіти, молоді, спорту,

культури та туризму Киїнської сільської ради