Звіт ЦНАПу за перший квартал 2024 року

Дата: 21.05.2024 16:11

Відділ «Центр надання адміністративних послуг» Киїнської сільської ради почав свою роботу з 04 грудня 2023 року. Саме у ЦНАПі надається більшість послуг, які супроводжують людину від народження і до смерті.

З метою покращення роботи, з жителями громади постійно проводиться роз’яснювальна робота з нагальних питань, що стосується отримання допомог соціального характеру, пільг та субсидій відповідним категоріям населення, які надаються з врахуванням вимог чинного законодавства.

Відділом ЦНАП Киїнської сільської ради впроваджено послуга Дія.QR, за допомогою якої можна здійснити шеринг документів.

Шеринг документів – це сервіс, що дозволяє надсилати електронні копії документів за допомогою Дії відразу на електронну адресу ЦНАПу. Ніякої мороки з ксероксами, сканерами чи фото фізичних документів на телефоні.

Кілька кліків у Дії – і копії відправлено. Дуже зручно, особливо якщо документ не з вами, а його копія потрібна саме зараз.

На сьогодні у ЦНАПі Киїнської громади можна отримати близько 150 адміністративних послуг.

Звернувшись до відділу «ЦНАП» Киїнської сільської ради, мешканці територіальної громади мають змогу:

• отримати консультації спеціалістів;
  • замовити та отримати адміністративні послуги.

За перший квартал 2024 року працівниками ЦНАПу надано 1277 послуг. З них:

• послуги щодо реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання – 476;
  • послуги ДРАЦС – 30;
  • послуги соціального характеру – 248;
  • інші питання місцевого значення – 498;
  • окремі нотаріальні дії, що вчиняються посадовими особами ОМС у сільських населених пунктах – 25.

Для покращення якості надання адміністративних послуг, працівники ЦНАПу постійно вдосконалюють свої професійні на кваліфікаційні навики: навчаються на онлайн-нарадах, проходять навчальні вебінари та вивчають зміни в законодавстві.

Відділ ЦНАП Киїнської сільської ради продовжує розвиватися та вдосконалюватися, бути максимально корисними, швидко та на високому рівні знаходити рішення з питань, з якими звертаються відвідувачі.