До уваги жителів Киїнської територіальної громади!

Дата: 28.06.2024 12:43

Киїнська сільська рада Чернігівського району Чернігівської області повідомляє про початок громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у проєкті містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки загальною площею 0,8457га, з неї: земельна ділянка площею 0,2042га з кадастровим номером 7425583400:01:000:0880, земельна ділянка площею 0,1415га з кадастровим номером 7425583400:01:000:1232, земельна ділянка площею 0,2500га з кадастровим номером 7425583400:01:000:1278, земельна ділянка площею 0,2500га з кадастровим номером 7425583400:01:000:1279, що розташовані в межах села Киїнка Киїнської сільської ради Чернігівського району, Чернігівської області з метою зміни цільового призначення земельних ділянок, визначення містобудівних умов та обмежень земельної ділянки та будівництва критої стоянки для зберігання спецтранспорту.» розроблений ФОП Травка В.А. м. Чернігів.

Замовник детального плану території – Киїнська сільська рада Чернігівського району Чернігівської області відповідно Рішення шістнадцятої сесії восьмого скликання Киїнської сільської ради Чернігівської області від 06.04.2023 року.

З текстовою, графічною частинами проекту до містобудівної документації можна ознайомитися у відповідному порядку щоденно з понеділка по п’ятницю з 8 до 17 години у секторі архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства Киїнської сільської ради за адресою: 15505, Чернігівська обл. Чернігівський р-н., с. Киїнка, вул. Перемоги, 30.

Строк ознайомлення з зазначеним проектом містобудівної документації становить 30 календарних днів з моменту виходу публікації в засобах масової інформації, а також на офіційному веб-сайті Киїнської сільської ради. Електронна адреса для подання письмових пропозицій та зауваженьkuinka_silrada@ukr.net.

Посадова особа, відповідальна за організацію розгляду пропозицій громадськості – завідувач сектору архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства Киїнської сільської ради – Роман Клименко.

Строк подання зауважень та пропозицій: до 30.07.2024 року.

Безпосереднє обговорення відбудеться 31.07.2024  року об «11» годині за адресою: 15505, Чернігівська обл. Чернігівський р-н., с. Киїнка, вул. Перемоги, 30.

Розробник проекту вказаної містобудівної документації ФОП Травка В.А. (головний архітектор проекту Травка-Бабенко Ю.В., кваліфікаційний сертифікат архітектора серія АА № 002896).

Арк 1 Схема розташування.

Арк 2 Існуючий стан

Арк 3 Проектний план

Арк 4 План функціонального зонування

Арк 5 Транспорт

Арк 7 Вертикалка

Арк 8 План земельних ділянок

Арк 9 План земельних ділянок сформованих.

Сектор архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства Киїнської сільської ради