«Майданчик Об’єднання: Разом до кращого майбутнього»

Дата: 27.03.2024 16:00

«Майданчик Об’єднання: Разом до кращого майбутнього» у рамках виконання проєкту «Комплексна програма гуманітарного реагування для біженців та ВПО, які постраждали від кризи в Україні», який фінансується донором Християнська допомога (Christian Aid) за адмініструванням Чернігівської обласної громадської організаціїї "Відродження нації"

З радістю повідомляємо, що проєкт «Майданчик Об’єднання: Разом до кращого майбутнього» успішно завершено. Завдяки спільним зусиллям ініціативної групи села Киїнка та підтримці благодійних організацій, ми створили новий майданчик для дозвілля та занять спортом для дітей та молоді.

Проєкт був спрямований на відновлення психічного здоров'я дітей, які постраждали внаслідок бойових дій. Завдяки встановленню сучасного обладнання, майданчик став місцем об’єднання громади, де діти можуть активно проводити час. Важливо відзначити, що кошти з місцевого бюджету не використовувалися – весь проєкт реалізовано завдяки підтримці благодійників.

Дякуємо всім партнерам та донорам за підтримку. Ваша допомога має вирішальне значення для нашої громади.

Разом ми забезпечуємо краще майбутнє для наших дітей!

Дякуємо за вашу увагу та підтримку!