"Підтримка якнайшвидшого відновлення у місцевостях України, що постраждали від війни"

Дата: 03.07.2024 10:29

3 липня 2024 року наша громада зробила важливий крок на шляху до відновлення та розвитку, отримавши три одиниці спеціалізованої техніки завдяки проекту. Цей проект спрямований на надання допомоги регіонам, які зазнали руйнувань та втрат унаслідок військових дій, і надає необхідне обладнання для швидкого відновлення інфраструктури та покращення умов життя.

Серед отриманої техніки:

1. Екскаватор колісний, одноковшовий, модель XE180WD – потужна та надійна машина, яка допоможе в проведенні земляних робіт, розчищенні територій та підготовці будівельних майданчиків.
  2. Фронтальний екскаватор-навантажувач, на колісному ходу, модель XCMG, XC8-S2570 – універсальний пристрій, що поєднує функції екскаватора та навантажувача, дозволяючи ефективно виконувати різноманітні роботи з навантаження, розвантаження та транспортування матеріалів.
  3. Фронтальний новий, одноковшовий навантажувач, модель LW300KN – ідеальний вибір для будівельних та комунальних робіт, здатний швидко та ефективно переміщувати великі обсяги матеріалів.

Ця техніка значно покращить можливості нашої громади у проведенні відновлювальних робіт, допоможе підвищити ефективність та швидкість виконання завдань, що стоять перед нами. Завдяки цьому ми зможемо швидше відновити інфраструктуру, підвищити рівень життя мешканців та сприяти подальшому розвитку нашого регіону.