Отримали нове обладнання, яке значно покращить наші можливості у сфері управління відходами.

Дата: 26.06.2024 10:43

Продовжуємо отримувати підтримку для покращення інфраструктури та екологічної ситуації. Завдяки проекту "Трансформаційне відновлення задля безпеки людей в Україні" ми отримали нове обладнання, яке значно покращить наші можливості у сфері управління відходами.

Новеа обладнання:

6100 сміттєвих контейнерів – для покращення системи збору та вивозу сміття в нашій громаді.

Подрібнювач деревини – корисний пристрій для переробки деревних відходів та утилізації рослинних залишків.

Подробиці отримання сміттєвих контейнерів:

Завдяки підтримці Програми розвитку ООН (UNDP) за фінансування уряду Японії та Європейського Союзу наша громада отримала:

• 6000 сміттєвих контейнерів місткістю 120 літрів – для приватних домоволодінь. Це дозволить забезпечити кожне домоволодіння зручним та екологічно безпечним способом збору сміття.
  • 100 контейнерів на 1100 літрів – для розташування на території громади. Ці великі контейнери будуть використовуватись на громадських місцях, забезпечуючи централізоване збирання сміття та поліпшуючи загальну санітарну ситуацію.

Важливість нового обладнання

Передача сміттєвих контейнерів значно полегшить наші зусилля у сфері поводження з твердими побутовими відходами, сприятиме збереженню чистоти та покращенню екологічної ситуації в нашій громаді. Це ще один крок до створення комфортного та безпечного середовища для всіх мешканців.