АКТ ПРИЙМАННЯ-ПЕРЕДАЧІ КОНТЕЙНЕРІВ ДЛЯ СМІТТЯ

Дата: 28.08.2024 09:20

АКТ ПРИЙМАННЯ-ПЕРЕДАЧІ КОНТЕЙНЕРІВ ДЛЯ СМІТТЯ

с. Трисвятська Слобода                                                 "___" ____________ 2024 р.

Цей Акт приймання передачі складений між КП «Киїнське» Киїнської сільської ради в особі директора Сидоренко Сергія Володимировича , що діє на підставі Статуту, надалі (Орендодавець) та_____________________________________________________________(ПІБ), _____________________________________________________________(адреса) що діє як фізична особа, надалі Орендар. Склали цей Акт про наступне:

1. Орендодавець передає, а Орендар приймає на відповідальне зберігання та використання контейнери для сміття місткістю 120 літрів у кількості двох (кількість прописом) шт.

-         Чорного кольору, інвентарний номер________________, для змішаних відходів.

-         Синього кольору, інвентарний номер________________, для ресурсоцінних відходів, а саме: скло, папір, пластик, метал.

2. Зобов'язання Орендаря:

• Використовувати контейнери виключно за призначенням, згідно умов Договору;
  • Забезпечити збереження та належний стан контейнерів;
  • Не передавати контейнери третім особам;
  • Забезпечувати у встановленому порядку роздільне збирання відходів.
  • Забезпечити миття контейнерів та дезінфекцію засобами, дозволеними до використання у літній період року – не рідше одного разу на 10 діб, а у інші періоди року – не рідше одного разу на місяць.

3. Зобов'язання Орендодавця:

• Передати контейнери у належному стані.

4. Інші умови:

• Контейнери залишаються власністю КП "Киїнське";
  • У разі виявлення пошкоджень чи втрати контейнерів Орендар зобов'язується в 10-ти денний термін письмово повідомити Орендодавця, згідно умов Договору оренди контейнерів.

Передача контейнерів здійснена наступним чином:

| № | Номенклатура               | Кількість | Об'єм (л) | Примітка    |

| 1   | Контейнери для сміття | __2_ шт  | 120 л        | Нові

Підписи сторін:

Орендодавець:                                                                       Орендар:

Директор                                                                         ПІБ ____________________

________ Сергій СИДОРЕНКО                                    ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­підпис__________________

Примітка: Акт складено у двох примірниках, по одному для кожної із сторін, які мають однакову юридичну силу.

Акт приймання-передачі чинний із дати його підписання