«Армія відновлення» Чернігівщини: були - у п’ятірці, слали – у трійці лідерів по видачі направлень безробітним

Дата: 12.09.2024 11:25

Фото без опису

«Армія відновлення» Чернігівщини: були - у пятірці, слали – у трійці лідерів по видачі направлень безробітним

Про це повідомила директорка обласного центру зайнятості Людмила Ключник. За її словами, за час дії урядового проєкту «Армія відновлення» (з жовтня 2022 р.) в області видано близько 20 тисяч направлень на суспільно корисні роботи (станом на 09.09.2024 р.).  За цим показником серед регіонів України попереду Чернігівської знаходиться лише Харківська та Донецька області.

До праці на Перемогу залучають безробітних, яким не вдалося знайти роботу за спеціальністю, а також незайнятих внутрішніх переселенців, з оплатою їх праці з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. До речі, за час дії програми видатки Фонду на ці цілі склали 116,4 млн грн.

Отож, безробітні розбирали завали, здійснювали ремонтно-відновлювальні роботи, облаштовували укриття, заготовляли дрова, розфасовували гуманітарну допомогу, допомагали у приготуванні їжі для військових, плели маскувальні сітки тощо.

На період участі у суспільно корисних роботах з ними укладається строковий трудовий договір, тобто це офіційна тимчасова зайнятість та страховий стаж.

Детальніше про проєкт «Армія відновлення» https://is.gd/ofB4d3

Консультації на нашому каналі онлайн-підтримки в Telegram https://t.me/pitrymkaDSZChernigiv

Пресслужба обласного центру зайнятості