Правила пожежної безпеки. Запобігання пожежам

Дата: 22.10.2024 11:22

ПОЖЕЖІ - небезпека для кожного

На території Чернігівського району з початку року зареєстровано 590 пожеж в природних екосистемах, з них 15 пожеж в лісових масивах, 133 пожежі сміття на відкритих територіях та 438 пожеж сухої рослинності на сільгоспугіддях району, 4 пожежі на торфовищах у поточному році.

Для запобігання виникненню пожеж в 2021 році разом з Чернігівською РДА визначено перелік із 76 населених пунктів, 59 об’єктів, 31 дачного та садового товариства, що розташовані у лісових масивах або безпосередньо межують з ними.