Адміністративна послуга 00047

Киїнської сільської ради

від 15 травня 2024 року № 606

інформаційна картка адміністративної послуги

Надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно

Відділ «Центр надання адміністративних послуг» Киїнської сільської ради

Інформація про центр надання адміністративної послуги

1.

Місцезнаходження ЦНАП:

ЦНАП:

15505, Чернігівська область, Чернігівський район,                  с. Киїнка, вул. Перемоги, 2-Б

2.

Інформація щодо режиму роботи ЦНАП

Понеділок,  вівторок з 8.00 до 16.00

Середа, четвер, п’ятниця  з  9.00  до 16.00

Субота з  9.00  до 12.00.

Без  перерви  на  обід.

Вихідний день - неділя

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт:

Тел. (0462) 68-02-08

Електронна пошта: cnap_kyinska_gromada@ukr.net

Веб-сайт: kyinska-gromada.gov.ua

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4.

Кодекси, Закони України

Закон України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

Закон України «Про адміністративні послуги».

Стаття 34 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»

5.

Акти Кабінету Міністрів України

Постанова   Кабінету   Міністрів    України    від   25 грудня  2015 року № 1127 «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (зі змінами).

Постанова Кабінету Міністрів від 26 жовтня 2011 року   № 1141 «Про затвердження Порядку ведення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно» (зі змінами)

6.

Акти місцевих органів виконавчої влади/органів місцевого самоврядування

Наказ Міністерства юстиції України від 24 березня 2021 року № 1080/5  «Про затвердження типових інформаційних карток адміністративних послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

Умови отримання адміністративної послуги

7.

Підстава для одержання адміністративної послуги

Заява заявника або уповноваженої особи; через вебпортал Мін’юсту надається особі, яка бажає отримати таку інформацію та ідентифікована шляхом використання кваліфікованого електронного підпису.

8.

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них

Заява про надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно;

документ, що підтверджує сплату адміністративного збору або документ, що підтверджує право на звільнення від сплати адміністративного збору за отримання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, або справляння в повному обсязі адміністративного збору через Інтернет з використанням платіжних систем або в інший спосіб, визначений договором про надання сервісної послуги.

9.

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

У паперовій формі – заявником або уповноваженою особою;

в електронній формі - автоматично програмними засобами ведення Реєстру шляхом зазначення параметрів пошуку за одним або декількома ідентифікаторами

10.

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Платно

10.1

Розмір та порядок внесення плати за адміністративну послугу

Адміністративний збір, що визначається у відповідному розрахунку від прожиткового мінімуму у місячному розмірі, встановленому на 1 січня календарного року, в якому подаються відповідні документи, та округлюється до найближчих десяти гривень.

За отримання інформації з Державного реєстру справляється адміністративний збір у такому розмірі:

0,025 прожиткового мінімуму для працездатних осіб - отримання інформації в паперовій формі;

0,0125 прожиткового мінімуму для працездатних осіб - отримання інформації в електронній формі.

12.

Строк надання адміністративної послуги

1-й робочий день після подання заяви.

13.

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги

Інформація з Державного реєстру прав не надається фізичним та юридичним особам у разі невнесення плати за надання інформації або внесення її не в повному обсязі.

14.

Результат надання адміністративної послуги

Інформація з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

15.

Способи отримання відповіді (результату)

Особисто або уповноваженою особою у відділі «Центр надання адміністративних послуг»  Киїнської сільської ради Вебпортал Мін’юсту.