Дата: від до Скинути

Будівельні матеріали для жителів Киїнської ТГ, будинки яких пошкоджені  внаслідок збройної агресії російської федерації

Будівельні матеріали для жителів Киїнської ТГ, будинки яких пошкоджені внаслідок збройної агресії російської федерації

Завдяки плідній співпраці голови ОВА В'ячеслава Чауса та голови нашої громади Андрія Головача, жителі громади мали змогу отримати будівельні матеріали, у вигляді: шиферу, цегли, пиломатеріалів та інш...

18:49 18.08.2022

Початок відновлення дитячого садочку "Малятко"

За підтримки Чернігівської обласної громадської організації "Відродження нації" відбулася часткова заміна пошкоджених вікон внаслідок збройної агресії російської федерації, на загальну суму 124 000 грн.

18:40 18.08.2022

Дітей Чернігівщини (цього разу - села Шестовиця) запрошує "ХатаДобра".

Це мандрівний мистецький фестиваль, що проходить у громадах, які пережили вороже вторгнення. Захід організовують військові, митці Чернігівського театру ляльок, волонтери та Чернігівська районна військово-цивільна адміністрація.

14:09 17.08.2022

Свято дітям від військових

У межах цивільно-військового співробітництва для сорока маленьких мешканців села Шестовиця, що на Чернігівщині, Командуванням Об’єднаних Сил Збройних Сил України будо організовано відвідання вистави у Національному цирку України.

09:50 17.08.2022

Здійснені профілактичні заходи

Протягом тижня Службою у справах дітей Киїнської сільської ради здійснений ряд профілактичних заходів, якими охоплені села Киїнка, Трисвятська Слобода, Жавинка, Павлівка та Шестовиця. Традиційно до роботи залучена уповноважена особа із надання соціальних послуг та представники Міжнародної громадської організації «Лайф Інтернешнл».

13:50 12.08.2022

Як без ризику повідомити правоохоронцям про колаборанта: інструкція

Якщо ви знаєте людей, які співпрацюють з російськими окупантами, виступають проти України та поширюють наративи окупаційної пропаганди у вашому місті чи селі - про них можна безпечно повідомити правоохоронців через «Дію».

15:06 05.08.2022

Робота з обстеження будинків, пошкоджених внаслідок військових дій на території Киїнської громади, триває

2 серпня 2022 року в приміщенні Киїнської сільської ради відбулося засідання Комісії з обстеження технічного стану об’єктів, які постраждали внаслідок збройної агресії РФ на території Киїнської сільської ради. Голова Комісії, заступник сільського голови Віктор НІКІТЕНКО звернув увагу присутніх на зміни, які були внесені Постановою Кабінету Міністрів України від 14.06.2022 № 700 та стосувалися форми акту обстеження та механізмів його проведення (нова форма акту додається).

15:38 02.08.2022