Про перейменування Трисвятськослобідського ліцею

Шановна громадо! Доводимо до вашого відома, що відповідно до депутатського звернення Бобра Миколи Івановича, рішенням 14 сесії 8 скликання сільської ради від 22.12.2022року,  Трисвятськослобідський ліцей Киїнської сільської ради, перейменовано в Трисвятськослобідський ліцей імені Наталії Александрової Киїнської сільської ради.

16:14 24.02.2023

Меморіальна дошка

Шановна громадо, доводим до відома, що 28 лютого  на 12.00 в річницю загибелі працівників поліції  серед них і жителя нашого села Киїнка Олексія Христенка під час обстрілу нашого села  Російською Федерацією  в вівторок біля сільської ради буде офіційне відкриття меморіальної дошки пам'яті, яка буде розміщена на будівлі сільської ради.

16:09 24.02.2023

Про перейменування вулиць

Шановні жителі с. Киїнка, в  зв’язку  з   перейменуванням  вулиць  Гагаріна, Пушкіна, Комарова, Толстого та провулку Толстого в  с. Киїнка 25 лютого 2023 року будуть проведені збори громадян депутатами та представниками  від сільської ради. Киїнською сільською радою запропоновані такі назви для перейменування: вулицю Толстого на вулицю Олексія Христенка, провулок Толстого на провулок Олексія Христенка, вулицю Пушкіна на вулицю Гарматна або Дмитра Лук’яненка, вулицю Гагаріна на вулицю Героїв України або Володимира Настича, вулицю Комарова на вулицю Лазаря Барановича або Дмитра Мазирьова Тому доречно буде прийти та висловити власну думку, віддати свій голос «за» чи «проти» при вирішенні питання перейменування Вашої вулиці/провулку.

16:06 24.02.2023