Відзначили День Незалежності України у Шестовиці

Ввечері, 22 серпня відбувся святковий концерт з нагоди 30-ї річниці Незалежності України у Шестовицькому Будинку культури. Звучали гарні слова про Україну. Всіх зі святом привітав голова Киїнської сільської ради Андрій Головач та староста села Шестовиця Сергій Медведєв. Голова  Шестовицької ветеранської організації Ольга Сірик пригадала, як вона 30 років тому, разом з тисячами людей, які вийшли на підтримку незалежності країни стояла під стінами Верховної Ради УРСР, яка ухвалювала Акт проголошення незалежності України у суботу, 24 серпня 1991.

12:54 23.08.2021

СБУ закликає українців бути пильними та звертати особливу увагу на питання безпеки під час святкування Дня Незалежності України

Напередодні та під час святкування Дня Незалежності СБУ закликає громадян бути особливо пильними. Адже у цей період традиційно посилюється ворожа пропаганда, інформаційні вкиди та фейки, зростає вірогідність диверсій, щоб дестабілізувати ситуацію у країні.

16:11 20.08.2021

Відбувся профілактичний рейд

18 серпня поточного року Службою у справах дітей Киїнської сільської ради здійснений профілактичний рейд спільно з спеціалістом сектору соціального захисту населення, інспектором ювенальної превенції СЮП ВП ЧРУП ГУНП в Чернігівській області та представником Міжнародної громадської організації «Лайф Інтернешнл» в селах Киїнка та Жавинка.

08:58 20.08.2021

Як Киїнська громада готується до нового навчального року

Сьогодні, 18 серпня, перший заступник голови Чернігівської райдержадміністрації Лариса Юрченко відвідала Киїнський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ім. Костянтина Светенка Киїнської сільської ради.

16:55 18.08.2021