Дата: від до Скинути

Розпочато конкурс проєктів «Всеукраїнського громадського бюджету» Чернігівської області

Відповідно до Положення про порядок ініціювання та подання проєктів «Всеукраїнського громадського бюджету» Чернігівської області, затвердженого розпорядженням голови Чернігівської обласної державної адміністрації від          31 січня 2020 року № 57 «Про затвердження Положення про порядок ініціювання та подання проєктів «Всеукраїнського громадського бюджету» Чернігівської області» та рішення регіональної конкурсної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів ДФРР було прийнято рішення про оголошення конкурсу проєктів Всеукраїнського громадського бюджету Чернігівської області, який стартує 10 березня п.р. та затверджено обсяг коштів ДФРР для реалізації проектів в розмірі 5 млн гривень.

10:49 10.03.2020

Що ж таке кваліфікований електронний підпис  (КЕП)?

Якщо коротко, то КЕП - це один із видів електронного підпису, за допомогою якого можна ідентифікувати підписувача. Віднедавна, всі власники ID-карток вже мають можливість отримати послугу з внесення КЕП на чіп в паспорті громадянина України у формі ID-картки. Для цього потрібно звернутися до будь-якого підрозділу міграційної служби та БЕЗКОШТОВНО отримати дану послугу. Звертаємо увагу, що для запису КЕП вам знадобиться PIN 2 (формується вами особисто при оформленні ID-картки).

15:44 04.03.2020

Як самостійно отримати довідку про доходи в Електронному кабінеті

Триває період подання декларацій державними службовцями та особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. У цей період традиційно зростає кількість користувачів Електронного кабінету. Сервіс дозволяє оперативно та у будь-який час отримати відомості про суми виплачених доходів та утриманих податків, необхідні для заповнення декларації.

15:31 03.03.2020

Дія нових законів про РРО не поширюється на мікробізнес

Головне управління ДПС Чернігівській області звертає увагу суб’єктів господарювання, що дія нових законів, які набирають чинності у 2020 році та розширюють сферу застосування реєстраторів розрахункових операцій, не буде поширюватись на суб’єктів господарювання, які належать до мікробізнесу.

15:43 26.02.2020