В УКРАЇНІ СТАРТУВАВ НАБІР НА БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ ДЛЯ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ

З метою підвищення рівня зайнятості осіб з інвалідністю, залучення їх до участі у процесі інтеграції до суспільного життя, Міністерство соціальної політики України разом з Громадською організацією «Прометеус» та Асоціацією «Інформаційні технології України» започаткувало соціальний проект «Ти можеш усе! Можливості безмежні».

12:45 11.02.2020

Про доступні кредити

Кабінет Міністрів України започаткував Державну програму «Доступні кредити 5-7-9%», яка спрямована на стимулювання створення і розширення мікро- та малого бізнесу.

09:18 10.02.2020

Про викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря

Відповідно до ст. 10,11 Закону України «Про охорону атмосферного повітря» викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами можуть здійснюватися на підставі дозволу, виданого суб’єкту господарювання.

11:18 06.02.2020

Запобігання галузі бджільництва від отруєння бджіл засобами захисту рослин при проведенні польових робіт

З початком періоду інтенсивних робіт із захисту рослин та широким  використанням пестицидів у сільському  господарстві наростає протистояння між аграріями і бджолярами. Загострюється проблема охорони і захисту бджіл від отруєнь.

14:41 03.02.2020

У 2019 році встановлено 2 410 професійних захворювань станом на 22 січня 2020 року

У минулому році Фондом соціального страхування України зареєстровано 2 410 професійних захворювань, на які складено акти за формою П-4. Кількість встановлених профзахворювань серед українських працівників зросла на понад 28% порівняно з 2018 роком.

11:59 03.02.2020