Канікули за кордоном

Незабаром для всіх школярів почнуться довгоочікувані зимові канікули. Чимало батьків планують відпочинок та оздоровлення дітей за кордоном, тому варто завчасно подбати про наявність паспортних документів для виїзду за кордон у дітей, адже виготовлення даного документу займає до 20 робочих днів, а у терміновому порядку до 7 робочих днів.

15:27 08.11.2019

До відома громадян, керівників установ та підприємств

Відповідальними за збереження зелених насаджень і належний догляд за ними є: на об’єктах благоустрою державної чи комунальної власності – балансоутримувачі цих об’єктів; на територіях установ, підприємств, організацій та прилеглих територіях – установи, організації, підприємства; на територіях земельних ділянок, які відведені під будівництво, – забудовники чи власники цих територій; на безхазяйних територіях, пустирях – місцеві органи самоврядування; на приватних садибах і прилеглих ділянках – їх власники або користувачі.

20:04 27.10.2019

Міжнародна культурно-просвітницька поїздка "Європейська співдружність"

Відповідно до Плану спільних заходів Мінкультури та Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» на 2016-2021 роки, затвердженого 24.03.2016, з метою розвитку волонтерського руху, обговорення перспективи реалізації спільних міжнародних гуманітарних проектів, а також ознайомлення з культурною спадщиною європейських країн з 23 квітня до 01 травня 2020 року заплановано міжнародну культурно-просвітницьку поїздку «Європейська співдружність» до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Люксембургу (програма поїздки додається).

15:49 22.10.2019