Оголошення!

Головне управління ДПС у Чернігівській області нагадує, що 26.02.2021 року закінчується строк подання заяви на списання ЄСВ для ФОП

12:17 24.02.2021

Оголошення!

12:17 24.02.2021

Програма «Енергодім»

На сьогодні, житловий сектор є одним з найбільш енергоємних, майже 52% теплової енергії, відпущеної теплопостачальними підприємствами Чернігівської області, споживається для опалення житлових будинків та забезпечення мешканців гарячою водою, що вказує на значний потенціал до енергозбереження.

09:04 23.02.2021

Вебінар на тему: «Актуальні питання з податкового законодавства»

З метою забезпечення реалізації державної політики щодо розвитку малого і середнього підприємництва, створення сприятливих умов для ефективного функціонування бізнес-середовища обласною Програмою розвитку малого і середнього підприємництва на 2021-2027 роки передбачені заходи щодо інформаційної та консультаційної підтримки суб’єктів бізнесу та осіб, які бажають розпочати власну справу.

10:24 22.02.2021