Шановні мешканці громади, запрошуємо вас взяти участь у обговоренні!

Запрошуємо долучитися мешканців громади до обговорення та внесення пропозицій щодо змін елементів об'єктів культурної спадщини (пам'ятники), які потрапляють під дію Закону України "Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії".

10:01 29.12.2023

Опитування у сфері цивільного захисту

Міжнародна неурядова організація “Центр з питань захисту цивільних осіб в умовах конфлікту” (Center for Civilians in Conflict, CIVIC) проводить опитування, яке створено для визначення пріоритетних напрямків підтримки у Киїнській громаді задля покращення захисту цивільного населення в умовах військових дій. Опитування є анонімним та має на меті визначити вразливі місця у системі захисту цивільного населення громади.

10:33 07.12.2023

Шановні мешканці громади, запрошуємо вас взяти участь у громадських діалогах

Шановні мешканці громади, запрошуємо вас взяти участь у громадських діалогах, спрямованих на обговорення ключових аспектів нашого спільного майбутнього. Це чудова нагода поділитися вашими ідеями та долучитися до процесу прийняття важливих рішень.

11:54 06.12.2023

ГО «Жінки за розвиток», що входить до складу Коаліції «Чернігівщина 1325», організувала тренінг для місцевих жінок у межах втілення проєкту «Медіаграмотність та безпека жінок у цифровому світі». Проєкт реалізується на виконання обласного плану дій щодо резолюції Ради Безпеки ООН 1325.

08:52 05.12.2023

Проводиться додаткова сесія для голосування на створення офіційної символіки та візуального стилю громади-бренду Киїнської ТГ

За результатами 3 етапу Конкурсу на створення офіційної символіки та візуального стилю громади-бренду Киїнської ТГ, в номінації на виготовлення Ескізу Герба набрали однакову кількість балів (по 12) дві роботи.

15:58 04.12.2023