ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!

Киїнська сільська рада просить заповнити анкети, які створені з метою збору та аналізу інформації що буде взята за основу при розробці Програми комплексного відновлення Киїнської територіальної громади, для  ліквідації негативних наслідків, отриманих в результаті збройної агресії проти України, відбудови зруйнованих та/або пошкоджених об’єктів критичної інфраструктури, соціальної інфраструктури, об’єктів житлового та громадського призначення, повернення в регіон внутрішньо переміщених осіб та біженців, створення сприятливих умов для діяльності всіх суб'єктів господарювання у період до 2027 року.

08:44 15.09.2023

Увага!  Грант

Увага! Грант

Французька неурядова організація Acted за підтримки Міністерства міжнародних справ Канади в рамках реалізації проєкту «Забезпечення розширення економічних прав та можливостей жінок для відновлення та розвитку» реалізує програму надання грантової підтримки на самозайнятість та мікропідприємництво для населення окремих громад Чернігівської області.

10:26 11.09.2023

«Військовий ПДФО: розрахунки й аргументи від Асоціації міст України.

Як місцеве самоврядування використовує військовий ПДФО, скільки його отримано й використано, що потрібно робити з цим податком обґрунтовують в Дзеркалі тижня Олександр Слобожан, Виконавчий директор Асоціації міст України та Оксана Продан, Радниця Голови Асоціації міст України на підставі данних 754 громад.

10:05 05.09.2023

Комісією з питань цивільних Штабу волонтерів Чернігівської області від 17.08.2023 прийнято рішення про проведення опитування, яке спрямовано на визначення рівня готовності місцевого населення до надзвичайних ситуацій. Ініціатива спрямована на покращення рівня безпеки та підвищення готовності жителів області до можливих небезпечних ситуацій.

12:22 04.09.2023

Послідовність дій при реєстрації суб’єктом господарювання програмних реєстраторів розрахункових операцій

Суб’єкт господарювання, який має намір зареєструвати програмний реєстратор розрахункових операцій (далі – ПРРО), повинен перебувати на обліку в контролюючому органі. Також на обліку має перебувати його господарська одиниця, де буде використовуватись ПРРО, про яку суб’єкт господарювання повідомляє контролюючий орган відповідно до вимог п. 63.3 ст. 63 Податкового кодексу України (повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність за формою № 20-ОПП).

12:19 04.09.2023

Про порушення податкового законодавства можна повідомляти через чат-бот «StopViolationBot» та Контакт-центр ДПС

Державна податкова служба України звертає увагу споживачів на ресурси ДПС, які дають можливість повідомляти про ймовірні факти порушень законодавства суб’єктами господарювання сфери торгівлі, громадського харчування та послуг, контроль за яким здійснюють податкові органи.

11:32 01.09.2023