Дата: від до Скинути

Податківці звертають увагу платників на найбільш поширені порушення при використанні РРО/ПРРО

Головне управління ДПС у Чернігівській області в ході здійснення контрольно-перевірочних заходів проводить роз’яснювальну роботу серед суб’єктів господарювання, які здійснюють реалізацію підакцизної групи товарів. Платникам нагадують про обов’язок застосування РРО/ПРРО, звертають увагу на поновлення з 1 жовтня 2023 року відповідальності за порушення вимог Закону України від 6 липня 1995 року № 265-95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших Законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг, а також Закону України від 20.09.2019 №129-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг» у випадку здійснення ними розрахункових операцій.

14:06 15.08.2023

58 потужних генераторів передали для потреб Чернігівщині

2 серпня до Чернігова завітали представники благодійної організації «Благодійний фонд «Країна наших мрій». Метою візиту стала передача генераторів для потреб територіальних громад Чернігівщини та військових частин, які дислокуються на території області.

11:48 03.08.2023

Святкування Дня Української Державності

28 липня Україна відзначає День Української Державності, встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року № 423 з метою утвердження понад тисячолітніх традицій українського державотворення.

15:27 31.07.2023