Дата: від до Скинути

Щодо особливостей реєстрації повернення товарів, непроданих у зв’язку з неявкою покупця

Відповідно до пункту 5 розділу ІІІ Порядку реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для реєстрації розрахункових операцій за товари (послуги), затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14 червня 2016 року № 547, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05 липня 2016 року за № 918/29048, реєстрація продажу (повернення) товарів, надання послуг, отримання (повернення) коштів через РРО проводиться одночасно з розрахунковою операцією.

11:03 31.08.2023

Громадська організація "Український голос громад" надає безкоштовні консультації та юридичний супровід відносно отримання компенсації за пошкоджене та знищене майно по програмі єВідновлення

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «УКРАЇНСЬКИЙ ГОЛОС ГРОМАД» метою діяльності якої є захист соціально-економічних, правових та інших інтересів Громад країни у співпраці з Управління містобудування та архітектури Чернігівської ОДА надає громадянам безкоштовні консультації та юридичний супровід відносно отримання компенсації за пошкоджене та знищене майно по програмі єВідновлення, щоб кожний власник майна мав змогу отримати належну йому компенсацію та відновити свої порушені права.

09:22 31.08.2023

Щодо зниження сум штрафних (фінансових) санкцій за окремі порушення порядку застосування РРОПРРО

Головне управління ДПС у Чернігівській області звертає увагу на зміни в розмірах штрафних (фінансових) санкцій за порушення використання реєстраторів розрахункових операцій та/або програмних реєстраторів розрахункових операцій на період з 01 серпня 2023 року по 31 липня 2025 року, але не пізніше ніж до дати припинення або скасування воєнного стану на території України, введеного Указом Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» від 24 лютого 2022 року № 64/2022, затвердженим Законом України від 24 лютого 2022 року № 2102-ІХ «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні».

10:04 30.08.2023

Інвентаризація об'єктів культурної спадщини Киїнської сільської ради

На території Киїнської громади працює комісія з інвентаризації об’єктів культурної спадщини. Проводиться обстеження пам’яток історії та археології місцевого та національного значення. Згадані об’єкти є унікальними історичними знахідками, охоплюють період VІІ–І тис. до н.е., ІІІ–V ст., давньоруської доби, XVI ст., ХХ ст., та перебувають під охороною держави.

09:33 25.08.2023

Відвідали родини з дітьми в Жавинці

24 серпня поточного року начальником Служби у справах дітей Киїнської сільської ради Оксаною Булах спільно з начальником відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Киїнської сільської ради Віталією Артюх та іншими представниками місцевої влади проведений профілактичний захід в селі Жавинка. Перевірені умови проживання та утримання дітей в сім’ях, які схильні до ухилення від виконання батьківських обов’язків.

09:30 25.08.2023