Про надання допомоги по частковому безробіттю

Інформуємо, що надання допомоги по частковому безробіттю регулюється статтею 471 Закону України “Про зайнятість населення” та Порядком надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 р. №306, яка набула чинності 28 квітня 2020 р.(далі – Порядок).

15:59 06.05.2020

Новини Пенсійного фонду

Майже 300 тисяч пенсіонерів Чернігівщини отримають по тисячі гривень Пенсіонерам області проведено нарахування одноразової грошової допомоги в розмірі тисячі гривень. Такі виплати передбачені у зв’язку з негативними наслідками поширення на території України коронавірусної інфекції.

10:02 29.04.2020

Поминальна субота 6 червня

Поминальні дні цього року через карантин переносяться на Троїцьку батьківську поминальну суботу (6 червня). Про це нагадує Православна церква України в Facebook.

15:56 23.04.2020