НАЙЦІННІШЕ ДЛЯ ДИТИНИ – ЗНАННЯ

01 червня, до Міжнародного дня захисту дітей, на дитячому майданчику біля закладу освіти, завідуюча Киїнською сільською бібліотекою Світлана Семенець провела літературну вікторину «Діти та підлітки – герої літературних творів». Учні 7-9-х класів проявили свої вміння на визначення літературних героїв за описом, за головним атрибутом в одязі, зовнішності, звичках, поведінці. Також дітям було надано рекомендації щодо читання програмових літературних творів та вибору книг за інтересами для опрацювання під час літніх канікул.

14:16 01.06.2020

Онлайн-концерт з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

1 червня о 12:00 відбудеться онлайн-концерт з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, організований за підтримки Міністерства соціальної політики  та проєкту Ради Європи «Розвиток соціальних прав людини як ключовий чинник сталої демократії в Україні».

12:57 31.05.2020

Вебінар на тему: "Фермерські господарства від А до Я: створення, ведення бізнесу, державна підтримка"

Як створити фермерське господарство? Хто може увійти до його складу? Які документи необхідні для того, щоб таке господарство зареєструвати та як оформити трудові відносини його членів?

09:00 28.05.2020