Структура

Міністерство культури та інформаційної політики України: Інформація щодо богослужінь та обрядових заходів під час карантину

У зв’язку із складною епідеміологічною ситуацією в Україні, встановленням карантину та з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, а також для реалізації заходів, спрямованих на локалізацію спалахів коронавірусної інфекції – релігійним організаціям було рекомендовано Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій впродовж дії цих заходів перейти на проведення богослужінь в дистанційному режимі без участі віруючих. В зв’язку з цим більшість релігійних організацій дослухались до рекомендацій і прийняли рішення призупинити на вказаний час проведення богослужінь у звичному режимі та долучитися до їхньої трансляції в он-лайн режимі та за допомогою аудіовізуальних ЗМІ.

16:15:17 06.04.2020

Повідомляє Міністерство освіти і науки України

З метою організованого завершення 2019/2020 навчального року Міністерством освіти і науки України видано наказ № 463 від 30 березня 2020 року «Про звільнення від проходження державної підсумкової атестації учнів, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти, у 2019/2020 навчальному році».

11:35:18 06.04.2020

До уваги випускників!

Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) запрошує на навчання цивільну молодь. Вступ на навчання здійснюється у формі зовнішнього незалежного оцінювання або вступних іспитів, що дає змогу безкоштовно отримати освіту більшій кількості молоді, яка має право на пільги. Юнаки та дівчата отримають цивільну спеціальність за освітньо-професійним ступенем фахової передвищої освіти “фаховий молодший бакалавр”, освітньо-професійними програмами (спеціальностями) “Комп’ютерні науки”, “Телекомунікації та радіотехніка”. Звертаємо увагу на наступне: 1.Навчання у коледжі, проживання (у гуртожитку), харчування, обмундирування - безкоштовні, виплачується стипендія; проживання у гуртожитку в блоках з 5 кімнат (2х2-мест., 2х3-мест., 1х5-мест.) 2.Гарантоване працевлаштування (проходження військової служби за контрактом в Збройних Силах України). Випускники нашого коледжу, крім того, матимуть велику перевагу стати на посади молодших командирів, матимуть освіту та відповідну їй вищу заробітну плату, порівняно з рядовими служби за контрактом. 3.Заробітна плата випускників на даний час —  понад 11000 грн. 4.Військовослужбовці мають змогу отримувати пенсію через 25 років вислуги (термін навчанняз араховується). 5.Військовослужбовці мають повний так званий "соціальний пакет": -щорічна оплачувана відпустка; -безкоштовне лікування; -можливість навчання або отримання соціальної відпустки у зв'язку з народженням дитини із збереженням посади; -можливість стати на житлову чергу і отримання житла віддержави (зараз в Україні навіть стати на чергу буває складно внаслідок відсутності місця роботи), або отримання пільгового безвідсоткового кредиту в рамках програми молодіжного кредитування. Крім того, згідно наказу Міністерства оборони, сержанти забезпечуються службовим житлом або отримують компенсацію за піднайом житла. 6.На навчання приймаються як юнаки, так і дівчата. 7.В умовах відновлення призову на строкову службу є можливість одночасно отримати базову вищу освіту (молодший спеціаліст), пройти військову службу, а також бути працевлаштованим на начальницьких посадах молодшого командного складу. Повний термін навчання в коледжі зараховується як термін проходження строкової військової служби. 8.У разі ускладнення політичної ситуації в державі, у будь-якому випадку курсанти закінчать навчання (це зафіксовано у контракті на навчання), отримають звання та посаду молодших командирів. 9.Після закінчення навчання випускники коледжу мають можливість продовжити навчання за спорідненими напрямами підготовки у будь-якому ВНЗ України за освітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалавр» та «магістр», що даєдругий шанс для тих, хто не поступив до ВНЗ. Дуже багато наших  випускників вже навчаються в Києві (ВІТІ), Харкові (ХНУПС), Житомирі (ДУТ) і одночасно отримують замість стипендії заробітну плату з останнього місця служби. 10.Прохідний бал знижено до мінімального – 100 балів. 11.Перелік сертифікатів ЗНО  розширено: математика, або іноземна мова,  або історія України (на вибір); українська мова та література (обов'язково). Тобто, потрібно лише два сертифікати ЗНО для вступу. 12.В 2020 році вступ на навчання здійснюється у формі зовнішнього незалежного оцінювання або вступних іспитів, обраних на власний розсуд вступника у будь-яких комбінаціях. Додаткову інформацію можна завантажити та ознайомитися за посиланням: http://bit.ly/kolledge (Фото та відеоматеріали, умови вступу, оголошення, зразки заяв до військкоматів про вступ, перелік документів).

16:45:57 02.04.2020

До уваги внутрішньо переміщених осіб!

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 20.03.2020 та з метою покращення інформування громадян, які зазнали негативного впливу збройного конфлікту, реалізації та захисту їх прав на освіту громадською організацією «Донбас СОС» розроблено мобільний додаток «Твоє право».

16:38:31 01.04.2020