Структура

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 16.04.2020 № 525 «Про скасування ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів», ураховуючи особливості освітнього процесу під час карантину, скасовується проведення фінального етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2019/2020 навчальному році.

11:34:02 23.04.2020

Про Прийом до перших класів у 2020-2021 навчальному році

На підставі листа Управління освіти і науки облдержадміністрації №05-09/1191 від 06.04.2020 «Про організоване завершення 2019/2020 навчального року та зарахування до закладів загальної середньої освіти», листа Міністерства освіти і науки України №1/9-182 від 31.03.2020 «Щодо організованого завершення 2019/2020 навчального року та зарахування до закладів загальної середньої освіти», та для запобігання поширення короновірусу COVID – 19 прийом заяв до 1-х, 5-х класів закладів загальної середньої освіти Киїнської сільської ради буде розпочато після завершення карантину.

11:30:21 23.04.2020

Про проєкт «Ukrainian Safety Perk International hub – територія розвитку безпеки»

З метою зниження рівня дитячої та молодіжної смертності і травматизму громадською організацією «Traffic Challenge» спільно з Благодійним фондом «Демократичний розвиток» (далі – організатори) започатковано проєкт «Ukrainian Safety Perk International hub – територія розвитку безпеки».

12:45:00 22.04.2020

Роз'яснення щодо застосування наказу Міністерства освіти і науки України від 28.12.2019 р. № 1646 "Деякі питання реагування на випадки булінгу (цькування) та застосування заходів виховного впливу в закладах освіти"

16:46:03 16.04.2020

Про завершення 2019/2020 навчального року та порядок зарахування до закладів загальної середньої освіти

Відповідно до статті 10 Закону України «Про повну загальну середню освіту» освітній процес у закладах середньої освіти організовується в межах навчального року, що закінчується не пізніше 1 липня. При цьому структура та тривалість навчального року, навчального тижня, навчального дня, занять, відпочинку між ними, форми організації освітнього процесу визначаються педагогічною радою закладу освіти.

15:19:52 07.04.2020

Про терміни пробного ЗНО

Як відомо, 4 та 11 квітня 2020 в Україні передбачалось проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

15:18:25 07.04.2020

Міністерство культури та інформаційної політики України: Інформація щодо богослужінь та обрядових заходів під час карантину

У зв’язку із складною епідеміологічною ситуацією в Україні, встановленням карантину та з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, а також для реалізації заходів, спрямованих на локалізацію спалахів коронавірусної інфекції – релігійним організаціям було рекомендовано Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій впродовж дії цих заходів перейти на проведення богослужінь в дистанційному режимі без участі віруючих. В зв’язку з цим більшість релігійних організацій дослухались до рекомендацій і прийняли рішення призупинити на вказаний час проведення богослужінь у звичному режимі та долучитися до їхньої трансляції в он-лайн режимі та за допомогою аудіовізуальних ЗМІ.

16:15:17 06.04.2020