Структура

Проведення роз’яснення Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти

18:28:41 21.01.2021

Відзначення Дня Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

08:55:40 23.11.2020

Пам’ятка споживача природного газу

З 15 вересня до 15 жовтня триває місячник безпечного використання газу в побуті. АТ "Чернігівгаз" нагадує правила безпеки – вони дуже прості, але здатні зберегти здоров’я та життя.

15:00:21 30.09.2020

Міжнародний день чистих берегів – 2020!

Щороку в треті вихідні дні вересня відзначають екологічне свято – Міжнародний день чистих берегів, у рамках якого на берегах водойм організовують масштабні прибирання з залученням громади, студентської та шкільної молоді.

16:30:14 22.09.2020